Natalii's diary #002

28. september 2012 at 23:08 | Natalii |  N - Diary
Je něco kolem jedenácté. Mě se to ale něják nezdá. Dnešní volný den jsem strávila lépe než jsem doufala. Dopoledne jsem byla totálně mimo. Vstávala jsem o půl osmé!! Ne že by mě něco vzbudilo ale jak jsem zvykla ze školy tak nejsem schopná se ani v den kdy mám volno pořádně vyspat. Bylo krásně a já jsem si říkala že musím na vzduch ale lenost je svině. Sami jste mohli vidět že jsem dopoledne byla tady. Ve tři hodiny jsme se s mamkou rozhodly že se půjdeme projít. Vzali jsme i psa takže o zábavu bylo postaráno. Vrátili jsme se o půl šesté. Podívala jsem se na mobil a ejhle... někdo mi napsal. Po dvou dnech bez esemesky mi konečně nějaká došla:D Byla od nejlepšího kamaráda a psal, jestli jsem doma a když jsem mu napsala že teď už jo tak pro mě za már minutek došel a šli jsme ven. To bylo tak šest. Povídali jsme si naprosto o všem. Byla s námi i jeho 12ti letá sestřenka kterou mám ráda takže nebyl problém. Jak byla větší tma tak mě hecl že si zahrajeme schovku. Jako nechtěla jsem protože mě to nebaví ale překecal mě... Každopádně to nedopadlo jinak, než jsem si myslela. Ano zase jsem se nabila. Sklouzla mi noha na hlíně a celkem brutálně jsem sletěla. Všichni vytlemení jenom já mám nohu dodřenou a ruku spálenou:DD Ale jinak fajn. Hráli jsme ji my tři a ještě jeho mladší bráška kterej je naprosto k sežrání:33 No děcka pak odešli a my jsme zůstali po tmě na hřišti. Chvilku jsme leželi i na lavičkách a dívali se na hvězdy. Bylo to úžasné!! Domů jsem došla kolem desáté. Byl to jeden z nejkrásnějších dnů s ním. Nakonec mě objal. Normálně to nedělá ale tak neprotestovala jsem:D Přiznávám... Líbí se mi a ne málo ale ví toho o mě tolik že kdyby mezi námi bylo něco víc, neklapalo by to. Prostě jsem si to užila :))

Zítra jdu bruslit. Po roce půjdu na led. Jsem totálně zvědavá kolikrát se nabiju:D Jde se mnou i moje nejlepší kamarádka tak kdyžtak nebudu padat sama:D No jenom mě tu zítra asi moc nečekejte... Nechci tu být celí den ikdyž přiznávám že mě to tu baví více jak na fansite ale tak to je jednom detail:D:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se ti naše grafika?

Ano, moc!
Ne, upřímně...

Comments

1 Tyna* Tyna* | Web | 29. september 2012 at 11:12 | React

jaká romantika :)) já právě když sme byli s přítelem kámoši, tak jsme taky takhle byli venku na lavičkách koukali na hvězdy, to je fakt super :D a byla bych ráda, kdyby vám to nějak vyšlo, jakože z nejlepších kámošů je vždycky něco víc, ale jak říkáš, asi by to neklapalo..no uvidíš :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama